Judo Kolín
Úvodní stránkaHistorie oddíluZávody a turnajeInformace o tréninkuSponzoringKontakty


Informace pro zájemce - trénink "Dospělí"


Vzhledem k tomu, že se zvyšil zájem o judo pro dospělé s možností nepravidelných návštěv, jsme se rozhodli vytvořit trénink pro dospělé zaměřený především na judo a sebeobranu. Tento trénink je otevřen široké veřejnosti, kde první absolvovaný trénink je zdarma. Každý se pak může rozhodnout:

  • koupit si pernamentku s 10 vstupy za 700,-
  • zaplatit členský příspěvek 1 400,- na 1/2 roku či 2 500,- na celý školní rok.

Trénink můžete absolvovat případně jen v teplákách a triku bez kovových prvků, které jsou v zápase nebezpečné nebo v kimonu s bílým pásem. Výuka judo probíhá v tzv. spirále, kdy se ke každé technice vracíme tak, aby si noví zájemci tuto techniku osvojili a ti zkušení zase vylepšili, případni si ji doplnili o případnou kombinační techniku.

Trénink zahrnuje výuku pádových technik, technik hodů a porazů, držení, škrcení, páčení končetin a nácviku sebeobrany se stínovými údery. Nyní doplňujeme trénink i o údery a cvičné zápasy s rukavicemi. Všechny zájemce rádi přivítáme v našem kolektivu (náš trénink navštěvují i ženy). V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na pana Břetislava Olexu tel.: 724 27 38 36 nebo e-mail: breta_olexa@email.cz

Po odpáskování na žlutý pás se můžete rozhodnout, zda zůstat v této skupině nebo se připojit k závodnímu celku.


 

6. kolo PL proběhne
v Kolíně
15.12. 2018


NOVINKY

Oddílové oblečení JUDO KOLÍN

Letní výcvikový tábor 2018

BAZAR

Judo Kolin Facebook

Aktualizovano dne: 21.11.2018 - Rozlišení: 800 x 600 px - Webdesgin: Břetislav Olexa X-agency