Judo Kolín
Úvodní stránkaHistorie oddíluZávody a turnajeInformace o tréninkuSponzoringKontakty


Informace pro závodníky


1. PRŮKAZ JUDO
Pro účast na závodech je nutné mít platný průkaz judo, který obsahuje důležité informace o závodníkovi. Průkaz judo vystaví domácí oddíl závodníka dle pravidel Českého svazu juda a musí zejména obsahovat:

a) fotografii závodníka
b) licenční známku s příslušným rokem (je hrazena domácím oddílem)
c) potvrzení od doktora (obvodní doktor, dětský doktor nebo sportovní doktor), že je závodník schopen provozovat tento sport, stačí razítko, podpis a datum vystavení, pravidla Českého svazu juda (dále jen ČSJ) nařizují závodníkovi účastnit se lékařské prohlídky každý rok, proto je třeba dbát, aby potvrzení o prohlídce bylo stále aktuální.


2. DRŽITEL MINIMÁLNĚ 6/5. KYU

Druhou podmínkou pro start na závodech je získání minimálně 6/5. kyu tj. bílo-žlutého pásu. Tato podmínka však nemusí platit na závodech, které jsou určeny pro přípravku nebo mladší žáky (např. Polabská liga). Ohledně získání vyššího kyu je třeba absolvovat zkoušku u zkušebního komisaře, který posoudí, zda dotyčný splňuje veškeré podmínky pro získání příslušného kyu. Veškeré informace o páskování získáte u svého trenéra.


3. DOPRAVA
Snahou našeho oddílu je, aby se děti zúčastnily co nejvíce závodů a získávaly tak cenné zkušenosti. Před každými závody je nutná technická a fyzická příprava, proto se může stát, že trenér nedovolí start závodníkovi, který nebyl dlouhou dobu na tréninku nebo byl dlouhodobě nemocný.


Pro dopravu na závody využíváme osobní automobily jak trenérů, tak i rodičů. Náklady na startovné vždy hradí oddíl závodníka. Cestovné se proplácí dle směrnice o náhradě cestovného. Žádáme rodiče, aby se na závodech řídili dle pokynů trénera oddílu a v případě brzkého odjezdu ze závodů včas informovali trenéra o odjezdu dítěte.


 

6. kolo PL proběhne
v Kolíně
15.12. 2018


NOVINKY

Oddílové oblečení JUDO KOLÍN

Letní výcvikový tábor 2018

BAZAR

Judo Kolin Facebook

Aktualizovano dne: 21.11.2018 - Rozlišení: 800 x 600 px - Webdesgin: Břetislav Olexa X-agency